HEMEN ARAYIN WHATSAPP
yazilim-ve-veritabani-uzmanligi

Tanıtım Videosu

Yazılım ve Veritabanı Uzmanlığı

Herhangi bir yazılım bilgisi olmayan programlamaya meraklı, iş hayatına yazılım uzmanı olarak yön vermek isteyen herkes için planlanmış eğitimimizde en temelden başlanarak yazılım geliştirme süreçleri anlatılacaktır. Yazılım dili olarak Python,javascript,html,css kullanılacak olup, veri tabanı Mysql altyapısıyla sunulacaktır. Eğitim sonunda kursiyerler şirketlerin ihtiyaç duydukları yazılımları geliştirebilecek, yaygın kullanımı olan alanlar için otomasyon programı yazabilecek, ihtiyaç duyulan birçok durum için yazılım geliştirebileceklerdir.

Kimler İçin Uygun?

Bağımsız birer yazılım uzmanı olarak kendi fikirlerini hayata geçirmek isteyenler, yazılım sektöründe kendi işini kurmak isteyenler.
Şirketlerin bilgi işlem departmanlarında Yazılım Uzmanı olarak çalışmak isteyenler.
Bu alanda uzmanlaşmak isteyen öğrenciler.
Yurtiçi ve yurtdışında yeni iş imkanları oluşturmak isteyenler.
Şirketlerin iş akışını kontrol eden, verileri analiz eden, raporlama oluşturan yazılımlar geliştirerek, idari önemi büyük görevlerde yer alarak çalıştı şirketlerde daha üst konumları hedefleyenler.


egitimleriniz-bana-ne-kazandirir

Eğitimleriniz bana neler kazandırır?


Mesleki eğitimlerde diğer eğitim türlerinden farklı olarak eğitim içeriğinin güncelliği son derece önemlidir. Piyasada karşılığı olmayan bir eğitim içeriği kursiyerin o mesleği hiç öğrenemediği sonucunu doğurur. Eğitim içeriklerine paralel olarak öğretilen programların sürümlerinin de piyasa gerçekleriyle orantılı olması gerekmektedir. Bu iki hususa gösterilecek hassasiyet eğitimle amaçlanan sonuca ulaşmanın temel şartıdır.

seanslar

Seanslarımız


Tarihler Günler Saatler Kontenjan Durumu
06.01.2024 Cumartesi (4 Ay) 16:30-20:30 Dolu
11.02.2024 Pazar (4 Ay) 16:30 - 20:30 Dolu
31.03.2024 Pazar (4 Ay) 12:00 - 16:00 Dolu
04.05.2024 Cumartesi (4 Ay) 12:00 - 16:00 Son 3 Kontenjan
sertifikasyonlar

Sertifikasyonlar


Bireysel gelişiminiz ve kariyeriniz açısından sertifika son derece önemlidir. İş görüşmelerinde sahip olduğunuz bilgi ve becerilerinizi ancak bu şekilde belgelendirebilirsiniz. Ayrıca sertifikasyonlar ile uluslararası alanda da kendinize yer edinebilirsiniz. Sertifikasyonların Milli Eğitim Bakanlığınca yetkili kurumlarca yapılması gerekmektedir.

kurs-sonunda-kazanimlar

Kurs sonunda kazanımlar


Verilen mesleki eğitimler neticesinde kursiyerlerimiz eğitim aldıkları mesleklerde tam donanım sahibi ve piyasa beklentileri doğrultusunda mezun olmaktadırlar. Alınan bu mesleki eğitimler kursiyerlerin bu alanda çeşitli ünvanlara sahip olmalarını sağlamaktadır. Bu mesleki kazanımlar beraberinde yeni iş imkanları doğurmaktadır.

Tüm Eğitimleri Görüntüle

Yukarı Çık