HEMEN ARAYIN WHATSAPP
bilgisayar-bakim-onarim-kursu

Tanıtım Videosu

Bilgisayar Bakım Onarım Kursu

Bilgisayar bakım onarım ve bilgisayar teknik servis eğitimleri aynı içeriğe sahip eğitimlerdir. Bu eğitimle bilgisayara ait tüm donanımların çalışma prensiplerini öğreneceksiniz. Sıfırdan bir bilgisayarın nasıl toplanacağı ve montajı uygulamalı olarak gösterilecektir. Toplamış olduğunuz bu donanımların birbirleriyle uyumlu çalışabilmesi için gerekli tüm yazılımların kurulumu gerçekleştirilecektir. Çalışır hale getirdiğiniz bilgisayarda çıkabilecek sorunlar ve bunların nasıl tespit edileceğini öğreneceksiniz. Ayrıca yerel ağ bağlantılarının kablolu ve kablosuz nasıl oluşturulacağı ve koruyucu bakımlarla eğitiminiz devam edecektir.


egitimleriniz-bana-ne-kazandirir

Eğitimleriniz bana neler kazandırır?


Mesleki eğitimlerde diğer eğitim türlerinden farklı olarak eğitim içeriğinin güncelliği son derece önemlidir. Piyasada karşılığı olmayan bir eğitim içeriği kursiyerin o mesleği hiç öğrenemediği sonucunu doğurur. Eğitim içeriklerine paralel olarak öğretilen programların sürümlerinin de piyasa gerçekleriyle orantılı olması gerekmektedir. Bu iki hususa gösterilecek hassasiyet eğitimle amaçlanan sonuca ulaşmanın temel şartıdır.

seanslar

Seanslarımız


Tarihler Günler Saatler Kontenjan Durumu
Size Uygun Tarihler İçin İletişime geçin.
sertifikasyonlar

Sertifikasyonlar


Bireysel gelişiminiz ve kariyeriniz açısından sertifika son derece önemlidir. İş görüşmelerinde sahip olduğunuz bilgi ve becerilerinizi ancak bu şekilde belgelendirebilirsiniz. Ayrıca sertifikasyonlar ile uluslararası alanda da kendinize yer edinebilirsiniz. Sertifikasyonların Milli Eğitim Bakanlığınca yetkili kurumlarca yapılması gerekmektedir.

kurs-sonunda-kazanimlar

Kurs sonunda kazanımlar


Verilen mesleki eğitimler neticesinde kursiyerlerimiz eğitim aldıkları mesleklerde tam donanım sahibi ve piyasa beklentileri doğrultusunda mezun olmaktadırlar. Alınan bu mesleki eğitimler kursiyerlerin bu alanda çeşitli ünvanlara sahip olmalarını sağlamaktadır. Bu mesleki kazanımlar beraberinde yeni iş imkanları doğurmaktadır.

Tüm Eğitimleri Görüntüle

Yukarı Çık