HEMEN ARAYIN WHATSAPP
meb-onayli-sertifika

Tanıtım Videosu

MEB ONAYLI BİLGİSAYAR İŞLETMENİ SERTİFİKASI

Çoğumuzun KPSS sınavı sonrası belli branş atamalarda talep edilmesiyle tanıştığı sertifika. Meb onaylı bilgisayar işletmeni sertifikası sizin temel bilgisayar bilgisine sahip olduğunuzu gösterir. Bu sertifika ile Windows işletim sistemini ve Office programları denilen word, Excel ve power point programlarını bildiğiniz belgelenmiş olur. Meb onaylı bilgisayar işletimeni sertifikasına sahip olmak için; ilçe milli eğitim müdürlükleri tarafından belli dönemlerde düzenlenen sınavlara katılmanız gerekmektedir. Bu sınavlar belli tarihlerde kurumumuzda da düzenlenmektedir. Sınava katılan kursiyerler sınavı takip eden 7-8 gün içerisinde sertifikalarını alabilmektedirler.


egitimleriniz-bana-ne-kazandirir

Eğitimleriniz bana neler kazandırır?


Mesleki eğitimlerde diğer eğitim türlerinden farklı olarak eğitim içeriğinin güncelliği son derece önemlidir. Piyasada karşılığı olmayan bir eğitim içeriği kursiyerin o mesleği hiç öğrenemediği sonucunu doğurur. Eğitim içeriklerine paralel olarak öğretilen programların sürümlerinin de piyasa gerçekleriyle orantılı olması gerekmektedir. Bu iki hususa gösterilecek hassasiyet eğitimle amaçlanan sonuca ulaşmanın temel şartıdır.

seanslar

Seanslarımız


Tarihler Günler Saatler Kontenjan Durumu
07.08.2023 Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe-Cuma(2 Hafta) 12:00-16:00 Dolu
20.08.2023 Pazar(2,5 Ay) 16:30 - 20:30 Dolu
09.09.2023 Cumartesi (2,5 Ay) 16:30 - 20:30 Dolu
03.10.2023 Salı-Çarşamba-Perşembe(3 Hafta) 12:00-16:00 Son 3 Kontenjan
08.10.2023 Pazar(2,5 Ay) 12:00-16:00 Son 2 Kontenjan
sertifikasyonlar

Sertifikasyonlar


Bireysel gelişiminiz ve kariyeriniz açısından sertifika son derece önemlidir. İş görüşmelerinde sahip olduğunuz bilgi ve becerilerinizi ancak bu şekilde belgelendirebilirsiniz. Ayrıca sertifikasyonlar ile uluslararası alanda da kendinize yer edinebilirsiniz. Sertifikasyonların Milli Eğitim Bakanlığınca yetkili kurumlarca yapılması gerekmektedir.

kurs-sonunda-kazanimlar

Kurs sonunda kazanımlar


Verilen mesleki eğitimler neticesinde kursiyerlerimiz eğitim aldıkları mesleklerde tam donanım sahibi ve piyasa beklentileri doğrultusunda mezun olmaktadırlar. Alınan bu mesleki eğitimler kursiyerlerin bu alanda çeşitli ünvanlara sahip olmalarını sağlamaktadır. Bu mesleki kazanımlar beraberinde yeni iş imkanları doğurmaktadır.

Tüm Eğitimleri Görüntüle

Yukarı Çık