HEMEN ARAYIN WHATSAPP
web-yazilim-kursu

Tanıtım Videosu

Web Yazılım Kursu

Geçmişten günümüze gelişen programlama dilleri beraberinde hatasız yazımı sağlayan metin editörleri ile artık yazılım oluşturmak sanıldığı kadar zor değildir. Yazılım sektörünü kendine meslek edinmiş yada bu alanda uzmanlaşmak isteyen, yazılıma gönül vermiş herkes bu eğitime katılabilmektedir. Analitik düşünme yeteneklerinin daha da geliştirildiği bu eğitimi temel bilgisayar bilgisine sahip kişilerin daha hızlı adapte oldukları ve bu sebeple daha başarılı oldukları gözlenmiştir.


egitimleriniz-bana-ne-kazandirir

Eğitimleriniz bana neler kazandırır?


Mesleki eğitimlerde diğer eğitim türlerinden farklı olarak eğitim içeriğinin güncelliği son derece önemlidir. Piyasada karşılığı olmayan bir eğitim içeriği kursiyerin o mesleği hiç öğrenemediği sonucunu doğurur. Eğitim içeriklerine paralel olarak öğretilen programların sürümlerinin de piyasa gerçekleriyle orantılı olması gerekmektedir. Bu iki hususa gösterilecek hassasiyet eğitimle amaçlanan sonuca ulaşmanın temel şartıdır.

seanslar

Seanslarımız


Tarihler Günler Saatler Kontenjan Durumu
31.03.2024 Pazar (4 Ay) 12:00 - 16:00 Dolu
18.05.2024 Cumartesi (4 Ay) 12:00 - 16:00 Dolu
06.07.2024 Cumartesi (4 Ay) 16:30-20:30 Dolu
28.07.2024 Pazar (4 Ay) 16:30 - 20:30 Son 3 Kontenjan
sertifikasyonlar

Sertifikasyonlar


Bireysel gelişiminiz ve kariyeriniz açısından sertifika son derece önemlidir. İş görüşmelerinde sahip olduğunuz bilgi ve becerilerinizi ancak bu şekilde belgelendirebilirsiniz. Ayrıca sertifikasyonlar ile uluslararası alanda da kendinize yer edinebilirsiniz. Sertifikasyonların Milli Eğitim Bakanlığınca yetkili kurumlarca yapılması gerekmektedir.

kurs-sonunda-kazanimlar

Kurs sonunda kazanımlar


Verilen mesleki eğitimler neticesinde kursiyerlerimiz eğitim aldıkları mesleklerde tam donanım sahibi ve piyasa beklentileri doğrultusunda mezun olmaktadırlar. Alınan bu mesleki eğitimler kursiyerlerin bu alanda çeşitli ünvanlara sahip olmalarını sağlamaktadır. Bu mesleki kazanımlar beraberinde yeni iş imkanları doğurmaktadır.

Tüm Eğitimleri Görüntüle

Yukarı Çık