HEMEN ARAYIN WHATSAPP
grafik-tasarim-kursu

Tanıtım Videosu

Grafik Tasarım Kursu

Grafik tasarım kursu eğitimi günümüzde matbaa, reklam ajansları, dergiler, gazeteler, tekstil gibi bir çok alanda kullanılmaktadır. İyi bir grafik tasarımcı Adobe PhotoShop, Indesing, Ilustrator ve CorelDraw programlarını bilmelidir. Bu programlar Grafik Tasarım Kursu müfredatı içinde mevcuttur. Bilgisayar teknolojilerinin gelişmesiyle, görsel tasarımlara olan talep ve ihtiyaç doğru orantılı olarak artmıştır. Eğer kaliteli bir iş istiyorsanız ve bu programlarla alakalı bilginiz yoksa Grafik tasarım kursu eğitimi alarak sektördeki yerinizi alabilirsiniz. Grafik Tasarım Kursu Eğitimi sonrasında eksiklikleriniz olduğunu düşünürseniz bir sonraki eğitimimize ücretsiz dahil olabilirsiniz.


egitimleriniz-bana-ne-kazandirir

Eğitimleriniz bana neler kazandırır?


Grafik Tasarım eğitimi, grafik tasarımın temel ilkelerini ve disiplinini temel alarak, kreatif çözümler ile zengin içerikli tasarımlar oluşturmayı hedefleyip, reklam ve digital tasarım sektöründe gerekli olan kalifiye eleman açığını doldurmak için oluşturulmuştur. Eğitimi bitiren katılımcılar ürettikleri projelerini portfolyo anlamında sunabileceklerdir. Grafik tasarım eğitiminde daha çok, katılımcıya baskı tasarımına yönelik eğitim sunulmaktadır.

seanslar

Seanslarımız


Tarihler Günler Saatler Kontenjan Durumu
31.12.2023 Pazar (4 Ay) 16:30-20:30 Dolu
03.02.2024 Cumartesi (4 Ay) 16:30-20:30 Dolu
17.03.2024 Pazar (4 Ay) 12:00-16:00 Dolu
12.05.2024 Pazar (4 Ay) 12:00-16:00 Dolu
29.06.2024 Cumartesi (4 Ay) 16:30-20:30 Son 3 Kontenjan
sertifikasyonlar

Sertifikasyonlar


Bireysel gelişiminiz ve kariyeriniz açısından sertifika son derece önemlidir. İş görüşmelerinde sahip olduğunuz bilgi ve becerilerinizi ancak bu şekilde belgelendirebilirsiniz. Ayrıca sertifikasyonlar ile uluslararası alanda da kendinize yer edinebilirsiniz. Sertifikasyonların Milli Eğitim Bakanlığınca yetkili kurumlarca yapılması gerekmektedir.

kurs-sonunda-kazanimlar

Kurs sonunda kazanımlar


Verilen mesleki eğitimler neticesinde kursiyerlerimiz eğitim aldıkları mesleklerde tam donanım sahibi ve piyasa beklentileri doğrultusunda mezun olmaktadırlar. Alınan bu mesleki eğitimler kursiyerlerin bu alanda çeşitli ünvanlara sahip olmalarını sağlamaktadır. Bu mesleki kazanımlar beraberinde yeni iş imkanları doğurmaktadır.

Tüm Eğitimleri Görüntüle

Yukarı Çık