HEMEN ARAYIN WHATSAPP
after-effects-kursu

Tanıtım Videosu

After Effects Kursu

After Effects; dünyada en çok tercih edilen ve kullanılan grafik tasarım, programlama ve video editleme gibi onlarca yazılımlara sahip Adobe firmasına aittir.After Effects?in çalışmalarına aslında günlük hayatta çoğunlukla tanık oluyoruz. TV, sinema,haber, reklam, sunum gibi daha bir çok alanda görselliğe; dikkat çekici efekler, hareketlereklenerek kullanılmaktadır. Ülkemizde kullanıcısının çok az olması bu sektörde ihtiyacıdoğurmaktadır.Dünyada en çok kullanıcısı olan YouTube gibi video sitelerinde de yine dikkat çeken ve intromantığı ile hazırlanan bir çok çalışmaya rastlamak mümkündür. Tabi ki bunların hemenhemen tamamı after effectsle hazırlanmaktadır.Özellikle film sektöründe GreenBox olarak adlandırılan çalışmalarda After Effectskullanılmakta ve gerçekçi efekler uygulanmaktadır.After Effects bilen kişiler reklam ajansları, haber ajansları, film setlerinde veya freelanceolarak iş yapabilmektedir.Eğitimimiz temel seviyeden başlayarak, proje destekli anlatımı amaçlanmış. Bu şekildeöğrenci öğrendiği araçları, menüleri birebir proje üzerinde uygulayarak mantığını kavramışolacaktır.Fikirlerinizi harekete geçirecek yeni yollar keşfedin. (Adobe)


egitimleriniz-bana-ne-kazandirir

Eğitimleriniz bana neler kazandırır?


Mesleki eğitimlerde diğer eğitim türlerinden farklı olarak eğitim içeriğinin güncelliği son derece önemlidir. Piyasada karşılığı olmayan bir eğitim içeriği kursiyerin o mesleği hiç öğrenemediği sonucunu doğurur. Eğitim içeriklerine paralel olarak öğretilen programların sürümlerinin de piyasa gerçekleriyle orantılı olması gerekmektedir. Bu iki hususa gösterilecek hassasiyet eğitimle amaçlanan sonuca ulaşmanın temel şartıdır.

seanslar

Seanslarımız


Tarihler Günler Saatler Kontenjan Durumu
Size Uygun Tarihler İçin İletişime geçin.
sertifikasyonlar

Sertifikasyonlar


Bireysel gelişiminiz ve kariyeriniz açısından sertifika son derece önemlidir. İş görüşmelerinde sahip olduğunuz bilgi ve becerilerinizi ancak bu şekilde belgelendirebilirsiniz. Ayrıca sertifikasyonlar ile uluslararası alanda da kendinize yer edinebilirsiniz. Sertifikasyonların Milli Eğitim Bakanlığınca yetkili kurumlarca yapılması gerekmektedir.

kurs-sonunda-kazanimlar

Kurs sonunda kazanımlar


Verilen mesleki eğitimler neticesinde kursiyerlerimiz eğitim aldıkları mesleklerde tam donanım sahibi ve piyasa beklentileri doğrultusunda mezun olmaktadırlar. Alınan bu mesleki eğitimler kursiyerlerin bu alanda çeşitli ünvanlara sahip olmalarını sağlamaktadır. Bu mesleki kazanımlar beraberinde yeni iş imkanları doğurmaktadır.

Tüm Eğitimleri Görüntüle

Yukarı Çık