HEMEN ARAYIN WHATSAPP
web-tasarim-kursu

Tanıtım Videosu

Web Tasarım Kursu

Web tasarımını gözünüzde büyütmeyin. Sizde kolaylıkla bir web sitesi tasarlayabilirsiniz. Bu eğitime katılmak için temel bilgisayar bilgisine sahip olmanız yeterli. Kursunuz tamamlandığında kolaylıkla bir web sitesi tasarlayıp bunu yayınlayabilir durumda olacaksınız. Örneğin bir nakliye firmasının, inşaat firmasının, emlak firmasının, eğitim kurumunun ve benzeri kurumların sitelerini kolaylıkla hazırlayabilirsiniz. Ayrıca hazırlamış olduğunuz bu siteleri arama motorlarına kaydetmeyi, seo tekniklerini, google da nasıl üst sıralarda nasıl çıkılabileceği gibi konuları da öğrenmiş olacaksınız.


egitimleriniz-bana-ne-kazandirir

Eğitimleriniz bana neler kazandırır?


Mesleki eğitimlerde diğer eğitim türlerinden farklı olarak eğitim içeriğinin güncelliği son derece önemlidir. Piyasada karşılığı olmayan bir eğitim içeriği kursiyerin o mesleği hiç öğrenemediği sonucunu doğurur. Eğitim içeriklerine paralel olarak öğretilen programların sürümlerinin de piyasa gerçekleriyle orantılı olması gerekmektedir. Bu iki hususa gösterilecek hassasiyet eğitimle amaçlanan sonuca ulaşmanın temel şartıdır.

seanslar

Seanslarımız


Tarihler Günler Saatler Kontenjan Durumu
31.03.2024 Pazar (4 Ay) (4 Ay) 12:00 - 16:00 Dolu
18.05.2024 Cumartesi (4 Ay) 12:00 - 16:00 Dolu
06.07.2024 Cumartesi (4 Ay) 16:30-20:30 Dolu
28.07.2024 Pazar (4 Ay) 16:30 - 20:30 Son 3 Kontenjan
sertifikasyonlar

Sertifikasyonlar


Bireysel gelişiminiz ve kariyeriniz açısından sertifika son derece önemlidir. İş görüşmelerinde sahip olduğunuz bilgi ve becerilerinizi ancak bu şekilde belgelendirebilirsiniz. Ayrıca sertifikasyonlar ile uluslararası alanda da kendinize yer edinebilirsiniz. Sertifikasyonların Milli Eğitim Bakanlığınca yetkili kurumlarca yapılması gerekmektedir.

kurs-sonunda-kazanimlar

Kurs sonunda kazanımlar


Verilen mesleki eğitimler neticesinde kursiyerlerimiz eğitim aldıkları mesleklerde tam donanım sahibi ve piyasa beklentileri doğrultusunda mezun olmaktadırlar. Alınan bu mesleki eğitimler kursiyerlerin bu alanda çeşitli ünvanlara sahip olmalarını sağlamaktadır. Bu mesleki kazanımlar beraberinde yeni iş imkanları doğurmaktadır.

Tüm Eğitimleri Görüntüle

Yukarı Çık