HEMEN ARAYIN WHATSAPP
autocad-kursu

AutoCad Kursu

AutoCad kursu eğitimi günümüzde teknik çizim alanında inşaat, makine, mobilya, elektirik gibi bir çok meslek dalında bilgisayar ortamında 2 boyutlu ve 3 boyutlu proje çizmenizi sağlar. AutoCad kursu sonrası bu sektörlerde kolaylıkla kendinize önemli yerler edinebilirsiniz. AutoCad kursunda alacağınız eğitimle sıfırdan başlayıp elektrik projeleri, inşaat, iç mimari projeleri ve mobilya dekorasyon projelerini rahatlıkla oluşturabilirsiniz. Eğitimini alacağınız AutoCad kursunda programın piyasada yaygın kullanılan versiyonunun öğretilmesi önemlidir. AutoCad programı son yıllarda kendi dalında büyük bir gelişme göstermiş ve alanında tektir. Autocad kursundan sonra bahsedilen sektörlerde rahatlıkla iş bulabilmeniz mümkündür. Sizde AutoCad kursuna katılarak sektördeki yerinizi alabilirsiniz.


egitimleriniz-bana-ne-kazandirir

Eğitimleriniz bana neler kazandırır?


Mesleki eğitimlerde diğer eğitim türlerinden farklı olarak eğitim içeriğinin güncelliği son derece önemlidir. Piyasada karşılığı olmayan bir eğitim içeriği kursiyerin o mesleği hiç öğrenemediği sonucunu doğurur. Eğitim içeriklerine paralel olarak öğretilen programların sürümlerinin de piyasa gerçekleriyle orantılı olması gerekmektedir. Bu iki hususa gösterilecek hassasiyet eğitimle amaçlanan sonuca ulaşmanın temel şartıdır.

seanslar

Seanslarımız


Tarihler Günler Saatler Kontenjan Durumu
09.05.2024 Salı-Perşembe (2 Ay) 19:00-21:00 Dolu
11.07.2024 Salı-Perşembe (2 Ay) 19:00-21:00 Dolu
05.08.2024 Pazartesi-Çarşamba (2 Ay) 19:00-21:00 Son 3 Kontenjan
sertifikasyonlar

Sertifikasyonlar


Bireysel gelişiminiz ve kariyeriniz açısından sertifika son derece önemlidir. İş görüşmelerinde sahip olduğunuz bilgi ve becerilerinizi ancak bu şekilde belgelendirebilirsiniz. Ayrıca sertifikasyonlar ile uluslararası alanda da kendinize yer edinebilirsiniz. Sertifikasyonların Milli Eğitim Bakanlığınca yetkili kurumlarca yapılması gerekmektedir.

kurs-sonunda-kazanimlar

Kurs sonunda kazanımlar


Verilen mesleki eğitimler neticesinde kursiyerlerimiz eğitim aldıkları mesleklerde tam donanım sahibi ve piyasa beklentileri doğrultusunda mezun olmaktadırlar. Alınan bu mesleki eğitimler kursiyerlerin bu alanda çeşitli ünvanlara sahip olmalarını sağlamaktadır. Bu mesleki kazanımlar beraberinde yeni iş imkanları doğurmaktadır.

Tüm Eğitimleri Görüntüle

Yukarı Çık