HEMEN ARAYIN WHATSAPP
3d-max-kursu

3d Max Kursu

3D Max kursu eğitimi sonunda İnşaat, iç mimari, mobilya, peyzaj düzenleme, demir doğrama ve bir çok alanda 3 boyutlu tasarım ve modelleme yapabilirsiniz. Günümüzde müşteri talepleri doğrultusunda yapılacak bir projenin bitmiş halini görmek istemektedir. Müşterinin bu talebine karşılık verebilmek için iyi bir 3d max kullanıcısı olmakla mümkündür. Uzun yıllardan bu yana 3 boyutlu tasarım alanında sektör kalifiye personel açığını kapatamamıştır. Bu nedenle kendinize yeni bir meslek seçmek istiyorsanız 3D Max kursunu bitirerek bunu sağlamanız mümkündür. 3D Max kursu eğitimi içerisinde eğitime sıfırdan başlayıp, 2 boyutlu modelleme ve 2 boyuttan 3 boyuta yükselterek tasarımlarınızı oluşturabilir ve Vray programını kullanarakta gerçekci renderlar alabilirsiniz. Bu tasarımları yapabilmek için kaliteli bir 3D Max kursu eğitimi kaçınılmazdır. Eğitiminiz bittikten sonra eksiklikleriniz olduğunu düşünürseniz bir sonraki eğitime ücretsiz olarak dahil olabilirsiniz.


egitimleriniz-bana-ne-kazandirir

Eğitimleriniz bana neler kazandırır?


3 boyutlu modelleme, kaplama, canlandırma, aydınlatma, özel efektler, hareketli görüntüler, gerçekçi animasyonlar gibi daha birçok amaca hizmet eden, uluslar arası kabul görmüş bir yazılımdır.Autodesk 'in dünya çapında en çok kullanıcıya sahip olan 3 boyutlu modelleme, canlandırma ve kaplama yazılımı 3ds max, etkileşimli ve gerçek zamanlı çalışma ortamına sahip en kapsamlı 3 boyutlu modelleme, aydınlatma, canlandırma ve kaplama yazılımıdır.

seanslar

Seanslarımız


Tarihler Günler Saatler Kontenjan Durumu
23.01.2024 Salı-Perşembe (2,5 Ay) 19:00-21:00 Dolu
26.02.2024 Pazartesi-Çarşamba (2,5 Ay) 19:00-21:00 Dolu
04.05.2024 Cumartesi (2,5 Ay) 12:00-16:00 Son 2 Kontenjan
sertifikasyonlar

Sertifikasyonlar


Bireysel gelişiminiz ve kariyeriniz açısından sertifika son derece önemlidir. İş görüşmelerinde sahip olduğunuz bilgi ve becerilerinizi ancak bu şekilde belgelendirebilirsiniz. Ayrıca sertifikasyonlar ile uluslararası alanda da kendinize yer edinebilirsiniz. Sertifikasyonların Milli Eğitim Bakanlığınca yetkili kurumlarca yapılması gerekmektedir.

kurs-sonunda-kazanimlar

Kurs sonunda kazanımlar


Verilen mesleki eğitimler neticesinde kursiyerlerimiz eğitim aldıkları mesleklerde tam donanım sahibi ve piyasa beklentileri doğrultusunda mezun olmaktadırlar. Alınan bu mesleki eğitimler kursiyerlerin bu alanda çeşitli ünvanlara sahip olmalarını sağlamaktadır. Bu mesleki kazanımlar beraberinde yeni iş imkanları doğurmaktadır.

Tüm Eğitimleri Görüntüle

Yukarı Çık