HEMEN ARAYIN WHATSAPP

Eğitimlerimiz

egitimlerimiz

İşinizden memnun değil misiniz? Kariyer eğitimlerimizden faydalanarak kendinize iyi bir gelecek hazırlayın.

3d Max Kursu

3 boyutlu modelleme, kaplama, canlandırma, aydınlatma, özel efektler, hareketli görüntüler, gerçekçi animasyonlar gibi daha birçok amaca hizmet eden, uluslar arası kabul görmüş bir yazılımdır.Autodesk 'in dünya çapında en çok kullanıcıya sahip olan 3 boyutlu modelleme, canlandırma ve kaplama yazılımı 3ds max, etkileşimli ve gerçek zamanlı çalışma ortamına sahip en kapsamlı 3 boyutlu modelleme, aydınlatma, canlandırma ve kaplama yazılımıdır.

Daha Fazla Bilgi

After Effects Kursu

After Effects; dünyada en çok tercih edilen ve kullanılan grafik tasarım, programlama ve video editleme gibi onlarca yazılımlara sahip Adobe firmasına aittir.After Effects?in çalışmalarına aslında günlük hayatta çoğunlukla tanık oluyoruz. TV, sinema,haber, reklam, sunum gibi daha bir çok alanda görselliğe; dikkat çekici efekler, hareketlereklenerek kullanılmaktadır. Ülkemizde kullanıcısının çok az olması bu sektörde ihtiyacıdoğurmaktadır.Dünyada en çok kullanıcısı olan YouTube gibi video sitelerinde de yine dikkat çeken ve intromantığı ile hazırlanan bir çok çalışmaya rastlamak mümkündür. Tabi ki bunların hemenhemen tamamı after effectsle hazırlanmaktadır.Özellikle film sektöründe GreenBox olarak adlandırılan çalışmalarda After Effectskullanılmakta ve gerçekçi efekler uygulanmaktadır.After Effects bilen kişiler reklam ajansları, haber ajansları, film setlerinde veya freelanceolarak iş yapabilmektedir.Eğitimimiz temel seviyeden başlayarak, proje destekli anlatımı amaçlanmış. Bu şekildeöğrenci öğrendiği araçları, menüleri birebir proje üzerinde uygulayarak mantığını kavramışolacaktır.Fikirlerinizi harekete geçirecek yeni yollar keşfedin. (Adobe)

Daha Fazla Bilgi

AutoCad Kursu

Autocad programı hakkında öğrenilmesi zor bir program kanısı oluşmuş olabilir. Bu eğitimi temel bilgisayar bilgisine sahip herkes rahatlıkla başarabilir. Autocad programı yeni sürümlerinin piyasaya sürülmesiyle birlikte daha sade ve kullanıma kolay bir hale gelmiştir. Belli sayıda komuta hakim olmakla ortaya hiç de küçümsenmeyecek ürünler çıkardığınızı göreceksiniz. Bu size profosyonelliğe giden eğitiminizde yeterli enerjiyi sağlayacaktır. Autocad programının bir çok sektör tarafından kullanıldığını söyleyebiliriz. Örneğin mimari çizimler, mobilya sektörü, elektirik tesisatı vb. sektörleri tarafından kullanılmaktadır. iyi bir Autocad kullanıcısı olmanın yolu çalışılacak meslekle alakalı bilgi sahibi olmakla mümkün olacaktır. Kısaca Autocad programını bilip, programdan ne istediğimizi bilmezsek ihtiyaçlarımıza tam anlamıyla cevap almamız mümkün olmayacaktır.

Daha Fazla Bilgi

Bilgisayar Bakım Onarım Kursu

Bilgisayar sistemlerinde her türlü donanım, yazılım ve ağ arızalarını tespit ederek onarımlarını yapabilen kişidir.

Daha Fazla Bilgi

Bilgisayarlı Muhasebe Kursu

Meslegin gerektirdigi yeterlikleri kazanan bireyler Muhasebe ve Finans alaninda; Finans, muhasebe ve dis ticaret gibi ticari faaliyeti olan her türdeki kurum/ kuruluslarda genel muhasebe ve ön muhasebe işlemleri yapabilirler. Sirket ve isletmelerin muhasebe birimleri vb. yerlerde muhasebe yardimci elemani olarak çalisabilirler.

Daha Fazla Bilgi

Excel Kursu

Grafik Tasarım Kursu

Grafik Tasarım eğitimi, grafik tasarımın temel ilkelerini ve disiplinini temel alarak, kreatif çözümler ile zengin içerikli tasarımlar oluşturmayı hedefleyip, reklam ve digital tasarım sektöründe gerekli olan kalifiye eleman açığını doldurmak için oluşturulmuştur. Eğitimi bitiren katılımcılar ürettikleri projelerini portfolyo anlamında sunabileceklerdir. Grafik tasarım eğitiminde daha çok, katılımcıya baskı tasarımına yönelik eğitim sunulmaktadır.

Daha Fazla Bilgi

İngilizce Dil Kursu

1.Kur İngilizce kursunu başarıyla bitiren her kursiyer temel düzeyde İngilizce bilgisine sahip olur. Kendini tanıtma, Günlük rutin işlerin ifade edilmesi, geçmiş olaylardan ve gelecekle ilgili planlarından temel düzeyde bahsedebilir. Bu düzey uluslararası sınıflamaya göre elementary; Avrupa birliği dil pasaportu çalışmalarına göre A1 seviyesini ifade eder.

Daha Fazla Bilgi

İşletmenlik Kursu

Daha önce hiç bilgisayar kullanmamış ya da az bilgisi olduğunu düşünenler bilgisayar işletmenliği kursuna katılabilirler.Bilgisayarın temel elemanlarının tanıtımı, Windows XP, Office XP(Word-Excel-Powerpoint), internet ve yardımcı programlar bilgisayar işletmenliği eğitiminin başlıca konularıdır.

Daha Fazla Bilgi

Java Yazılım Uzmanlığı Kursu

M.E.B Onaylı Sertifika

Bilgisayar İşletmenlik Sertifikası Temel Bilgisayar Eğitimini almış kursiyerlerin, eğitim sonunda yapılan sınavda başarılı olmaları durumunda aldıkları sertifikadır.

Daha Fazla Bilgi

Mimari Tasarım ve Modelleme

Mimari olan her projeyi okuma, projelendirme ve görselleştirmenin temel mantığının anlatılması. Sektörde en çok kullanılan teknik çizim programı olan Autodesk AutoCad ile 2 boyutlu ve 3 boyutlu proje çizimlerinin uygulanması. Google?ın geliştirip desteklediği bir başka 3 boyutlu mimari çizim programı olan Sketch Up ile 3 boyutlu ölçülü modellerin kısa sürede modellenip, model arşivinin genişletilmesi. Dünya?da resimleri ve grafikleri düzenleme konusunda en çok tercih edilen program olarak kabul edilen Adobe Photoshop ile birlikte gerekli olan müdahalelerin ve efektlerin görselleştirmeye yardımcı olacak şekilde kullanılması amaçlanmaktadır. Katılımcılarımızın kurs sonunda kendilerini yeterli seviyede görmedikleri taktirde, aynı eğitimi ücretsiz olarak tekrar etme imkanları bulunmaktadır.

Daha Fazla Bilgi

Photoshop Kursu

Photoshop genel olarak fotoğraf programıdır. Fotoğraflar üzerinde aklımızdan geçirdiğimiz çoğu şeyi gerçeklerştirebileceğimiz nadir programların en gelişmişidir. Bunun için Photoshop un kullanılmadığı sektör yok denebilecek kadar azdır. Bunların yanında Grafik tasarım, Web tasarım başta olmak üzere bazı sektörlerde kendi tasarımlarımızıda yapabilmekteyiz.

Daha Fazla Bilgi

Sistem ve Ağ Uzmanlığı Kursu

Bilgiyi daha hızlı üretmenin, işlemenin ve kullanmanın önemini bilen ve bu doğrultuda gerekli bilgi teknolojileri yatırımlarını yapan firmalar, sistem ve ağ altyapılarını kurup yönetebilecek uzmanlara ihtiyaç duyar. Bu program, bu niteliklere sahip uzmanlar yetiştiren ve bu uzmanların gelişimlerine katkıda bulunan bir kariyer eğitimidir.

Daha Fazla Bilgi

Office Kursu

MS Office eğitimi her ne kadar temel eğitim olarak görülsede, tüm iş alanlarında ve ofis ortamlarında vaz geçemeyeceğimiz programlardır. Bu eğitimi alan kişiler bilgisayarla günlük hayatında ihtiyaç duyacağı bilgiye sahip olamasını sağlayacak ve yeni iş alanaları açacaktır.

Daha Fazla Bilgi

Web Tasarım Kursu

Web tasarımının temeli olan HTML kodlarını kullanarak sayfa hazırlama işlemlerini yapabilecek, HTML kodlarını kullanarak, web sayfaları için gelişmiş araçlar oluşturabileceksiniz.

Daha Fazla Bilgi

Web Yazılım Kursu

Geçmişten günümüze gelişen programlama dilleri beraberinde hatasız yazımı sağlayan metin editörleri ile artık yazılım oluşturmak sanıldığı kadar zor değildir. Yazılım sektörünü kendine meslek edinmiş yada bu alanda uzmanlaşmak isteyen, yazılıma gönül vermiş herkes bu eğitime katılabilmektedir. Analitik düşünme yeteneklerinin daha da geliştirildiği bu eğitimi temel bilgisayar bilgisine sahip kişilerin daha hızlı adapte oldukları ve bu sebeple daha başarılı oldukları gözlenmiştir.

Daha Fazla Bilgi

Yazılım ve Veritabanı Uzmanlığı

Günümüzde BT sektörü çok yönlü ve nitelikli yazılım ve veritabanı uzmanlarına ihtiyaç duymaktadır. Önder Bilgisayar Kursu Yazılım ve Veritabanı Uzmanlığı Eğitimi bu ihtiyaçları karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.

Daha Fazla Bilgi
Yukarı Çık