Hüseyin Aktaş

Her eğitim kurumunun olumlu veya olumsuz yönleri vardır muhakkak. Haklı olarak birçok kurumun kendilerini övdüklerini de görürüz. Önder kursu için özellikle Bilgisayarlı Muhasebe Kursu eğitimi için iyi ki kursa yazıldım diyebilirim. Derslerimizin monoton geçmediğini, resmi olarak hoca öğrenci ilişkisi yerine abi abla veya abi kardeş tarzında eğitimin verildiğini ve derslerin kesinlikle sıkıcı geçmediğini aksine çok güzel ve zamanın nasıl geçtiğini bilmediğiniz gibi keşke daha çok zamanımızın olması gerektiğini söyleyeceksiniz zamanla. Eğitmenlerimizi bu konuda tebrik eder ve teşekkürlerimi iletiyorum. Kendi adıma konuşarak memnun kaldığımı hatta bilgisayarlı muhasebe eğitimi için arkadaşlarıma önerebilecegim bir kurum diyebilirim.

Kurumdaki ilişkiler ise bir aile havası veya dostluk havasında olduğunu özellikle belirtmek isterim. Tüm hocalarımızdan bu sıcaklığı kesinlikle görebilirsiniz.

Verilen eğitimler için sizlerinde çaba göstermeniz gerektiğini biliyorsunuzdur. Unutmayalım ki başarıya giden yolda çekilen çilenin kutsal olduğunu hepimiz biliriz. 

Son olarak buradan özellikle hocalarımıza çok çok teşekkür ederim. 

Tüm öğrenci arkadaşlarımıza başarılar dilerim.

Hüseyin AKTAŞ