Selda Yener

merhaba,

9 yıldır bilgisayarı aktif kullanmama rağmen iş yerim benden sertifika almam gerektiğini bildirdi. Ben de hemen nette yaptığım araştırmalar sırasında Önder Bilgisayar Kursu dikkati çekti.
Bilgi almak için siteleri üzerinden mesaj bıraktım. Mesajı bıraktıktan çok kısa bir süre içerisinde dönüş sağlandı. Hızlı dönüşleri benim gibi sabırsız bir insan için çok değerliydi.
hemen yüzyüze görüşmek ve işini bu kadar ciddi ve zaman kaybetmeden yapan kurum ile tanışmak istedim.
yapmış olduğum görüşmede kursa kaydolmamak için hiç bir bahane bulamazdım.:) ) Tüm sorularıma yanıt almış olmak ve tarafımdan da olabilecek devamsızlık vs durumlarda derslerden geri kalmama ve işim için gerekli olan tüm eksikliklerin nasıl giderilebileceği yönündeki aksiyonları beni ayrıca cezbetmişti.

kursun ilk günü geldi çattı ve şuan ki bilgi birikimim borçlu olduğum Serhat hocam ile tanıştım. Kurs boyunca kendisinin bilgi birikimi,bizlere olan yaklaşımı sayesinde 9 yıldır bilgisayar kullanamama rağmen eksiklerimi tamamlamama yardımcı oldu. 2,5 ay süren (kısa gibi görünsede )bu eğitim sayesinde bilgisayar ve ofis programları hakkında bir çok şeyi öğrendim ve bildiklerimi daha da pekiştirdim.

Katkılarınızdan dolayı sonsuz teşekkürler Serhat hocam ve Önder Bilgisayar Kursu...