İngilizce Öğrenmekten Korkmayın

image01

image01

İngilizce Öğrenmekten Korkmayın

image01

image01

İngilizce Öğrenmekten Korkmayın

image01

image01

Genel İngilizce Telefon: 0(212) 515 06 05 Ara

Tarihler Günler Saatler Kontenjan Durumu
03.03.2018 Cumartesi(3.5 Ay) 16:30 - 20:50 Dolu
25.03.2018 Pazar(3,5 Ay) 12:00 - 16:20 Son 4 Kontenjan
22.04.2018 Pazar(3,5 Ay) 16:30 - 20:50 Rezervasyon
Diger seanslarımız için iletişime geçiniz.
Önder Bilgisayar Kursun 'nda İngilizce eğitimi 6 temel seviyeden oluşmaktadır. İlk iki seviye 78 saat, sonraki seviyeler 110 saatlik eğitimle tamamlanabilmektedir.Her seviyede eğitimler Aktiviteler ile desteklenmektedir.

Seviye Tablosu

BEGINNER Eğitim içeriği için tıklayın 78 SAAT LEVEL 1
ELEMENTARY Eğitim içeriği için tıklayın 78 SAAT LEVEL 2
PRE-INTERMEDIATE 110 SAAT LEVEL 3
INTERMEDIATE 110 SAAT LEVEL 4
UPPER INTERMEDIATE 110 SAAT LEVEL 5
ADVANCED 110 SAAT LEVEL 6

Seviye Açıklamaları


1.BEGINNER

Beginner seviyesi başlangıc seviyesi olup, temel dil yapısını öğrenip biriyle tanışmak, kendini tanıtmak, arkadaş tanıtmak, eşyaları saymak, arkadaşların hakkında konuşmak ve bunun yanında gündelik hayatımızda kullandığımız alış veriş yapmak, günlük işleri anlatmak, tarihler, saat söylemek, geçmiş zamanda cümle kurmak gibi beceriler kazanır. Bu seviyeyi başarıyla bitiren kursiyerlerimiz bir üst seviye olan Elementary seviyesine geçmeye hak kazanır.

2.ELEMENTARY

Elementary seviyesei başlangıç seviyesi olup, temel dil yapınsın ve günlük konuşmaların öğrenildiği safhadır. Bu kur sonunda öğrencilerimiz günlük aktivitelerini konuşabilir, yabancı biriyle konuşup kendisini tanıtabilir ve basit paragraflar yazabilecek beceriye sahip olurlar. Bunların yanında öğrencilerimiz restorant, bar kafe ve gibi yerlerde yiyecek ve içecek siparişi verebilir, hesap ödeyebilir , yön sorup yön tarif edebilir hale gelirler. Kelime dağarcığı yaklaşık olarak sekiz yüz ile bin civarında olur; bu da günlük basit dil kullanımı için uygun bir değerdir. Bu kuru başarı ile bitiren öğrencilerimiz bir üst seviye olan Pre-Intermediate geçmeye hak kazanır.

3.PRE-INTERMEDIATE

Bu seviye orta derece dil becerisi olan intermediate seviyesinin başı anlamına gelir. Elementary de öğrenilen konuların, yapıların ve günlük dil kalıplarının azda olsa unutulmuş olabileceği öngörüsüyle; bu kurda genel tekrarlarla beraber yeni dil bilgisi yapıları ve yeni beceriler kazandırılır. Böylelikle temel konular ve orta seviye konuları arasında bağ kurmuş olur. Kur bitiminde öğrencilerimiz öğrendiklerini kullanabiliyor olmanın hazzını yaşar, basit ama bir biriyle bağlantılı cümleler kurabilir , gazete dergi ve kişisel mektupları okuyup anlayabilir, yaşadığı olaylar hakkında bilgiler verebilir ve küçük espiriler yapabilir duruma gelirler.

4.INTERMEDIATE

İngilizce’nin temel yapılarının daha emin bir şekilde kullanıldığı, öğrencinin farklı konularda kendisini ifade edebildiği, bir konunun olumlu ya da olumsuz yönlerini saptayarak kendi bakış açısını yansıtabildiği aşamadır. Öğrenci bu kurda pekala zorlanmadan ,belli ölçüde doğal ve de akıcı bir dil kullanarak, native ( yabancı)biri ile iletişim güçlüğü çekmeden konuşabilir. Bu kurda öğrenciler kelime haznelerini daha da geliştirmiş olup duygularını bu sayede oldukça iyi derecede dile getirebilirler. Intermediate seviyesi sistematik olarak yarısı Türk diğer yarısı da Native ( Yabancı ) öğretmenlerle işlenir ve bu seviyede hem okuma-yazma becerileri hem de konuşma ve dinleme becerileri üst seviyelere çıkartılır. Böylelikle öğrenci artık profesyonel iş yaşamına ilk adımlarını atabilir, çalışabilecek düzeyde İngilizce konuşabilir,dinlediğini anlayabilir ve İngilizce yazışma yapabilir.

5.UPPER – INTERMEDIATE

Intermediate eğitimini başarı ile tamamlayan öğrenciler artık bu seviyede İngilizcenin genel ve yapısal içeriğini kavramış olurlar. Şimdiye kadar öğrenilenlerini akıcı ve doğru şekilde konuşmaları, daha karışık cümle yapıları ve resmi yazışmaları yapabilmeleri yetisi ön plana alınır.Upper intermediate seviyesindeki öğrenciler yabancılarla uzun konuşmalar yapabilir ve günlük dili anlamada, konuşmada zorlanmamaktadırlar. Kelime dağarcığını en üst noktalara taşıyan öğrenci karmaşık ve uzun metinleri anlayabilir, detaylı özetler çıkarabilir.İngilizceyi iş hayatında ve toplumsal alanda etkili bir şekilde konuşabilir. Zorlanmadan karmaşık metinler, makaleler, raporlar ve mektuplar yazabilir.

6.ADVANCED

Advanced seviyesi dil bilgisinin en iyi detaylarına kadar çözümlendiği ve hatasız,akıcı bir dilin konuşulduğu seviye düzeyidir. Bu seviyede eğitim tamamen Native ( yabancı ) öğretmenlerle devam ettirilir. Akademik seviyede sözcük dağarcığını arttırma, geliştirme; düzgün ve doğru yazma; okuma, okuduğunu anlama, anladıklarını yazıya ve konuşmaya dönüştürebilme becerisi gelişmiştir. Advanced seviyedeki öğrenciler Akademik düzeydeki sınavlara hazır duruma gelmiş olurlar. Öğrenciler yabancılar ile her konu üzerinde konuşabilir, tartışabilirler. İletişimde problem yaşamazlar. Okuduğu, dinlediği hemen hemen her şeyi zorlanmadan anlayabilir. Düşüncelerini hızlı, çok akıcı ve açık bir şekilde ifade edebilir. Karmaşık konularda ayrıntıları ayırt edebilir ve bunları aktarabilirler.

Kurs sonunda hangi sertifikalara sahip olurum?

  • MEB Onaylı (MEB Sınavı gereklidir.) İngilizce Kursu Sertifikası sahibi olabilirsiniz
  • Önder Bilgisayar Kursu Kurs Katılım Sertifikası sahibi olabilirsiniz.

Neden Önder Bilgisayar Kursu

Mesleki Eğitim Alanında Yıllarca Eğitim Vermiş, Sektör Deneyimi Olan Ve Tecrübeli Eğitmen Kadrosu Olması

Yüksek Standartlarında Hazırlanmış Teknoloji Laboratuvarları

Bitirmiş Olduğu Eğitim Sertifikasını Alması

Proje Bazlı Eğitim Modeli

İş Ve Staj Yönlendirmesi

Size Uygun Ödeme Seçenekleri

Eğitmen Kadromuz

Önder Bilgisayar Kursundaki Uzman Eğitmen Kadrosu

Mesleki Eğitim Konusunda Uzman, Yüksek Bilgi Birikim Ve Deneyime Sahip

Daha Önce Eğitim Sektöründe Görev Almış Piyasa Deneyimi Olan, Tecrübeli Eğitim Kadrosu

Anlatım Becerisi Yüksek, Anlaşılır Tekniklerle Ders Anlatan

Öğrenme Garantisi

Önder Bilgisayar Kursunda Eğitim Alan Kursiyerlerimiz Eğitim Süreleri Bittikten Sonra, Kenedini Yetersiz Görmesi Durumunda Bir Sonraki Seansımıza Ücretsiz Olarak Katılabilirler

Yürütmekte olduğumuz İşe Yönlendirme Çalışmalarında 15 yıllık mesleki eğitim tecrübesi ve bu süreç içerisinde oluşan işveren çevresi, bize kursiyerlerimizle işverenleri buluşturma olanağı sağlamaktadır.

Bu kapsamda eğitimini tamamlayan kursiyerlerimizden iş arayışı içerisinde olanları işe yönlendirmekteyiz.

Bu hizmet karşılığında kursiyerlerimizden verilen eğitim ücreti dışında herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

İşe yönlendirme çalışmasının başarısında kursiyerlerimizin bu konudaki gösterdikleri samimiyet son derece etkili olmaktadır.

İş görüşmesine belirtilen zamanda gidilmesi, sonucun vakit kaybetmeden bize bildirilmesi önemlidir.

Ingilizce Kursu'na Günümüzde Kendilerine Daha Verimli Bir Çalışma Ortamı Yaratıp, İyi Bir Bilgisayar Kullanıcısı Olmak İsteyenler,

Ingilizce Kursu'na  Excel’ De Formülleri Kullanarak Verimli Analizler Yapıp Bu Analizleri Raporlamak İsteyenler, Çalışma Hayatında Yer Alan Veya Almayı Hedefleyenler, 

Ingilizce Kursu'na  Kamu Kurumlarında Windows, Excel, Word, Power Point, Outlook, Programlarını Kullanarak İşlerini Takip Etmek İsteyenler